logo
pecet
 
twinson-719x405 systemtwinson
popisspecifikacebarevné variantyke stažení

Terasový systém Terrace / Terasa, ze které se můžete těšit opravdu dlouho

Terasový systém Twinson Terrace je díky palubkám z inovativního a patentovaného materiálu Twinson kombinujícího dřevo a plast ideálním řešením pro utváření terasových a zahradních konstrukcí. Terasový systém Twinson Terrace, se nejčastěji používá pro stavbu menších ploch teras, a to samostatně stojících nebo těch, které jsou součástí rodinných domů, zahradních chodníčků či venkovních schodů.

Uplatnění však najde i jako řešení podlahy na balkonech a lodžiích, použít ho lze třeba ale i na ploty, atd. Palubky z tohoto systému lze používat oboustranně. Na jedné straně je drážkování jemnější, na druhé hrubší. Díky materiálu Twinson jsou obě strany vysoce odolné proti uklouznutí, netvoří se třísky a nevznikají praskliny. Lze vybírat z osmi překrásných přírodních odstínů a není potřeba žádné natírání. Barevné odstíny si udržují svůj atraktivní vzhled po dlouhou dobu. Díky snadné údržbě jde o velmi komfortní venkovní systém, ze kterého se budete moci radovat po dlouhou dobu, protože my vám na systém poskytujeme záruku až 25 let. Konečně máte k dispozici systém, se kterým si můžete splnit jakékoliv přání.

Terasové konstrukce ze systému Terrace – rychlé a nekomplikované

Vedle krásných barev a snadné údržby si vás systém Terrace získá především jednoduchým a praktickým způsobem pokládky. Palubky se upevňují k podkladové konstrukci pomocí skrytých spon. Jednoduše našroubujete sponu, nasadíte palubku a další sponou ji zafixujete. Na povrchu nejsou vidět žádné šrouby ani spony. Terasa tak získává čistý a krásný povrch bez kompromisů.

Výběr podkladových profilů pro individuální požadavky

Jako podkladovou konstrukci lze použít dřevo nebo podkladové profily z materiálu Twinson. Na výběr jsou ale také tři podkladové profily z hliníku vhodné i pro plovoucí konstrukce nebo zavěšené konstrukce.

Unterkonstruktion_Terrassengestaltung Terrassengestaltung_Terrace

Se systémem Terrace si můžete postavit svůj domov přesně podle vašich přání a představ

S naším klasickým systémem Terrace už nestojí nic v cestě vytvoření terasy přesně podle vašich představ. A inovativní kompozitní materiál Twinson kombinující dřevo a plast zaručuje nejvyšší standardy z hlediska komfortu, snadnosti údržby a životnosti.

Systém Terrace je vhodný pro veškerá venkovní použití a přizpůsobí se okolním poměrům díky velkému výběru barev a možnosti oboustranného použití.

Osm barev a dva povrchy. Stavba terasy s nimi je hračka

Terasový systém Twinson Terrace

 • sedmikomorový systém
 • oboustranné desky – hrubší nebo jemnější drážkování
 • složení tvoří z 50 % dřevo a z 50 % PVC
 • instalace možná na zpevněný i nezpevněný povrch
 • varianty podkladových profilů:
  • plast – nenosný
  • hliník – nosné i nenosné profily
 • výběr z 8 barev
 • zakončení soklem nebo krytkou z materiálu Twinson nebo hliníkovým profilem
 • max. nosnost 1400 kg /m2
 • montáž systémem skrytých spon – žádné viditelné šrouby

Barevné varianty teras Twinson Terrace

DEC.502 / LékořiceDEC.502 / Lékořice DEC.503 / Lískový ořechDEC.503 / Lískový ořech DEC.504 / KůraDEC.504 / Kůra DEC.505 / RašelinaDEC.505 / Rašelina
DEC.506 / MeruňkaDEC.506 / Meruňka DEC.509 / KámenDEC.509 / Kámen DEC.510 / BřidliceDEC.510 / Břidlice DEC.522 / Vlašský ořechDEC.522 / Vlašský ořech